לראות, לשמוע, לטעום, לחוות ולקנות
  מה למה
מה למה
יום ג', כט’ באייר תשפ”א
    דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  
הספר הוא ספור מסע אל המוות ואל החיים כנגד כל הסיכויים. חייה של אשה מצליחה, העולה לרכבת שעתידה לשנות את חייה. ספור אמיתי על שברון הגוף וחוסן הנפש..
14:02 (21/09/20) נאוה וינגרטן
תגיות: רכבת השעה חמש וארבעים, הוצאת ניב, רומן אמיתי על קריירה ומשפחה, גלוי האור במסע אל המוות, נאמנות ושקרים בחיי משפחה, שיקום לאחר תאונת רכבת

ויקי, אישה צעירה בשנות הארבעים לחייה - אם, רעיה וקרייריסטית, ממהרת אל תחנת הרכבת "השלום" בדרכה הביתה. זהו יומה האחרון במשרד בתל אביב. לפתע חולפת בה תחושה מוזרה, אך היא מתעלמת ממנה, מסדרת את דש חולצתה מתחת לחליפת המנהלים ועולה לרכבת שעתידה לשנות את חייה. מתפקיד בכיר בדרך לשליחות בינלאומית עם משפחתה בקנדה, מתרסקים חייה באסון תאונת הרכבת ברבדים בשנת 2005 . " התעוררתי בחדר הלבן, וילון לבן, כיור לבן ומלא מכשירים! גופי לא זז, רק עין שמאל נפקחת.איפה אני?.." "רכבת השעה חמש וארבעים" מאת סיגל אור כהן בהוצאת ספרי ניב, הוא רומן אמיתי, אמיץ ומעורר השראה שמבוסס על חייה של סיגל אור ומתאר מסע אל המוות דרך גילויי האור של העולם הבא ואל החיים כנגד כל הסיכויים. זהו סיפור יוצא דופן על חוסן נפשי, אומץ לב, שמחה ואהבת החיים. סיגל, בכירה בבנק הפועלים, עמדה לעבור עם בעלה וילדיה לקנדה כדי לנהל נציגות בנק בטורונטו. היא נפרדה מחבריה בבנק ועלתה על הרכבת לביתה בלהבים שכבר נמכר ותכולתו נשלחה לטורונטו. המזגן בקרון הקבוע, קרון השמורים-הצפוני ביותר ברכבת בו נסעה, לא פעל. 10 דקות לפני התאונה סיגל עברה לקרון הראשון מאחורי הקטר. הרכבת שיצאה מתחנת תל-אביב "השלום" לכיוון הישוב להבים, התנגשה במשאית שנתקעה על המסילה ולא הניעה. מזלה הגדול היה שמסוק חילוץ של חיל האוויר גילה מהאוויר אישה אנונימית שרועה מחוסרת הכרה בלב שדה חמניות, כ-40 מטרים ממקום התאונה. סיגל סבלה מפגיעה רב-מערכתית ועברה 2 החייאות. היא ראתה את מנהרת האור שהוביל אותה לייעוד החדש שלה בחיים - מנטורית לשינוי תודעה, מטפלת אנרגטית, מרצה ומנכ"לית עמותת נחמה. " סוד הקסם האלוקי נפתח בפני, דרך ספור חיי.. ספרתי להם על השנוי הטרנספורמטיבי שעברתי, מאשה רציונלית קרייריסטית שתמיד פעלה לפי מטרות השגיות ויעדים כלכליים, לאשה הקשובה לקול הפנימי, שהפעם ביקשה 'להיות טובים יותר' " ( מתוך הספר). ש' שקראה את הספר אמרה לי:"מעבר לספור המסופר בשפה שוטפת, מעוררת מתח, המביאה את תחושותיה של סיגל כאשה, כאם וכאדם בצורה משכנעת ביותר, וגם אם לא תקבלי את הנושא של סוד הקסם, חשוב שנבדוק, כל אחת מאיתנו, בביתה היא.. מהו מחיר הקריירה, האמון העיוור וחוסר תשומת הלב שאנו נותנות לכל מיני פרטים.." ולי רק נותר להסכים עימה., על עובדות, לא מתווכחים.. ואצטט מדברי בועז עמיחי: "מי יתן .. שאהיה סירה, רפסודה, גשר לכל אלו המבקשים לחצות את השיטפון.." מעשר מהכנסות הספר ייתרם לטובת פעילות עמותת נחמה. מומלץ ביותר! "רכבת השעה חמש וארבעים" מאת סיגל אור כהן, הוצאת "ספרי ניב" להשיג באתר ספרי ניב https://nivbook.co.il/.

 
 
בילוי
ספרים
צרכנות
ילדים ונוער
תיירות אירוח וטיולים
אופנה
אנשים טובים באמצע הדרך
מבצעים
עצות ולא מהשרוול
מי ומה..מה חדש?